На Теребовлянщині проходить рейд «УРОК»

З метою організованого початку навчального року службою у справах дітей райдержадміністрації разом з Теребовлянським відділення ГУНПУ в Тернопільській області, відділом освіти райдержадміністрації, відділом освіти Теребовлянської міської ради проведено І етап Всеукраїнського рейду «УРОК». Вже багато років цей захід  проводиться з метою залучення до навчання абсолютно всіх дітей шкільного віку, незалежно від стану їх здоров’я, дошкільної підготовки та інших обставин.

Повідомляє сайт ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт ТОДА.

Спільними зусиллями вдалося зменшити кількість дітей, які у вересні з різних причин не приступали до навчання, таким чином забезпечивши виконання Закону України „Про освіту». Аби попередити випадки бездоглядності дітей у цьому році,  заздалегідь проведено індивідуальну роботу з дітьми та батьками групи ризику.

Протягом літа здійснено об’їзд всіх родин, де діти опинилися у складних життєвих обставинах. За потреби, таким сім’ям надано допомогу в оформленні документів, проведено роз’яснювальну роботу про норми чинного законодавства щодо обов’язкової середньої освіти.

Станом на 10 вересня в районі виявлено лише 1 дитину, яка не приступила своєчасно до навчання у зв’язку з невиконанням її батьками  батьківських обов’язків. Її залучено до навчання, тимчасово залишено на утриманні бабусі та здійснюються заходи з метою вирішення питання подальшої можливості надання дитині правового статусу у зв’язку з тим, що вона опинилася в складних життєвих обставинах.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

 Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

(Visited 7 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *