Степан Барна: Ми зацікавлені в організації авіамаршруту між Тернополем і Батумі

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна 9 березня зустрівся з представниками Автономної республіки Аджарія, про це пише Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
«Мета нашого візиту – розвивати дружні стосунки, які склалися між нашими регіонами. Нас дуже цікавить співпраця між вищими навчальними закладами. Зокрема, Міністерство освіти Аджарії фінансує річну школу в Батумі, яку організовуватиме Батумський державний університет. Ця  перша літня школа буде за участю студентів Тернопільського національного економічного університету. Тому ваша підтримка для нас дуже багато означає», – заступник міністра освіти, культури та спорту АР Аджарія (Грузія) Міріан Катамадзе.
Також він зазначив, що представники Аджарії планують відпрацювати повітряний маршрут між Тернополем  і Батумі.
Голова обласної державної адміністрації Степан Барна зазначив, що питання вигідного авіамаршруту між Батумі і Тернополем дуже актуальне.
«Наш Тернопільський аеропорт має сертифікат, тому ми зацікавлені, щоб цей маршрут був саме до нашого міста. Крім того, ми маємо добрі напрацювання у сфері освіти. В нас 25 вищих навчальних закладів, а також – 50 тисяч студентів. Ми пропонуємо відпрацювати комплекс заходів на цілий рік», – зазначив Степан Барна.
Очільник краю запросив представників Автономної республіки Аджарія на Міжнародний інвестиційний форум, який планують провести 25 травня в Тернополі.
«Ми зацікавлені презентувати потенціал Тернопільщини в Аджарії, а також провести Дні Аджарії на Тернопіллі. Я переконаний, що такі заходи тільки покращать нашу співпрацю», – констатував Степан Барна.

Джерело: Тернопіль Сьогодні

(Visited 14 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *