У Ланівцях відбувся легкоатлетичний пробіг

До дня фізичної культури і спорту у Лановецькому районі пройшов легкоатлетичний пробіг. В заході взяли участь біля сотні школярів. Вітаючи юних спортсменів, голова районної державної адміністрації Юліан Сірант побажав їм успіхів не тільки на біговій доріжці, але і на життєвих шляхах. Капітани команд шкіл-учасниць урочисто підняли Державний Прапор України.

Про це повідомляє сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт ТОДА.

Змагання розпочали дівчата , успішно подолавши дистанцію 1 км. Першою фінішну пряму перетнула з результатом 4,05 хв учениця Буглівської школи Оксана Вербіцька. За нею прибігла Іванна Драбик з Москалівки за 4,06 хв, третє місце у Мар’яни Кізюк з Вишгородка (4,10 хв).   Серед хлопців найкращий результат у подоланні дистанції 1,5 км показав Владислав Стечишин з Якимовець (5,35 хв), друге місце у Стасюка Віталія з Буглова (5,38 хв), третє – у Василя Філіпця теж буглівчанина (5,39 хв). Отож найбільше нагород у вихованців Буглівської школи.

Найменшими учасниками пробігу були Михайло Шептицький з Москалівки 2007 року народження та восьмикласниця Лановецької ЗОШ І-ІІІст.№2 (опорної школи)  Софія Буняк.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

 Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

 

(Visited 3 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *